Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43250075
Brutoprijs
489,53
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43250075
Ons artikelnummer
2476011
Artikelnummer fabrikant
432.500.75
Type nummer
43250075
EAN-code
4049787026380
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.54 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
1 W
Productomschrijving
43250075 LED SIRENE WM 32 TNE 24VAC/DC BL
32 geluidssignalen toepassingsspecifiek instelbaar, één geluidssignaal op afstand aanstuurbaar Licht en geluid apart aanstuurbaar voor een tweefasige signalisatie Instelbaar volume tot 112 dB Naar keuze met geïntegreerde beugel voor een eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476011 |
| Artikelnummer fabrikant | 432.500.75 |
| EAN-code | 4049787026380 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 43250075 |
| Omschrijving | LED sirene WM 32 tonen 24VAC/DC BU |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.54 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Blauw |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,645 kg |
| Afmeting verpakking | 0,167 x 0,257 x 0,167 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 489,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st