Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43210070
Brutoprijs
556,10
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43210070
Ons artikelnummer
2475998
Artikelnummer fabrikant
432.100.70
Type nummer
43210070
EAN-code
4049787026434
Nom. spanning
48 V
Stroomverbruik
0.96 A
Geluidssterkte
112 dB
Productomschrijving
43210070 LED SIRENE WM 32 TNE 10-48VAC/DC RD
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475998 |
| Artikelnummer fabrikant | 432.100.70 |
| EAN-code | 4049787026434 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43210070 |
| Omschrijving | LED Siren WM 32 tne 10-48VAC/DC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 48 V |
| Stroomverbruik | 0.96 A |
| Geluidssterkte | 112 dB |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,64 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 556,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st