Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43141070
Brutoprijs
857,13
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43141070
Ons artikelnummer
2475989
Artikelnummer fabrikant
431.410.70
Type nummer
43141070
EAN-code
4049787026250
Nom. spanning
48 V
Stroomverbruik
0.97 A
Geluidssterkte
108 dB
Productomschrijving
43141070 LED SIRENE BM 32 TNE 10-48VAC/DC CL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475989 |
| Artikelnummer fabrikant | 431.410.70 |
| EAN-code | 4049787026250 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43141070 |
| Omschrijving | LED Siren BM 32 tne 10-48VAC/DC CL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 48 V |
| Stroomverbruik | 0.97 A |
| Geluidssterkte | 108 dB |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,624 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,167 x 0,167 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 857,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st