Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43121075
Brutoprijs
770,54
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43121075
Ons artikelnummer
2475978
Artikelnummer fabrikant
431.210.75
Type nummer
43121075
EAN-code
4049787026205
Nom. spanning
24 V
Geluidssterkte
108 dB
Productomschrijving
43121075 LED SIRENE BM 32 TNE 24VAC/DC GN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475978 |
| Artikelnummer fabrikant | 431.210.75 |
| EAN-code | 4049787026205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43121075 |
| Omschrijving | LED Siren BM 32 tne 24VAC/DC GN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Geluidssterkte | 108 dB |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,593 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 770,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st