Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43111060
Brutoprijs
872,63
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43111060
Ons artikelnummer
2475970
Artikelnummer fabrikant
431.110.60
Type nummer
43111060
EAN-code
4049787026298
Nom. spanning
230 V
Stroomverbruik
0.11 A
Geluidssterkte
108 dB
Productomschrijving
43111060 LED SIRENE BM 32 TNE 115-230VAC RD
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475970 |
| Artikelnummer fabrikant | 431.110.60 |
| EAN-code | 4049787026298 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43111060 |
| Omschrijving | LED Siren BM 32 tne 115-230VAC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 230 V |
| Stroomverbruik | 0.11 A |
| Geluidssterkte | 108 dB |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,602 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,167 x 0,167 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 872,63 per 1 st |
Artikel bevat 1 st