Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43010070
Brutoprijs
499,47
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43010070
Ons artikelnummer
2475954
Artikelnummer fabrikant
430.100.70
Type nummer
43010070
EAN-code
4049787025987
Nom. spanning
48 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.89 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
1 W
Productomschrijving
43010070 LED SIRENE BM 32 TNE 10-48VAC/DC RD
LED sirene combi met op afstand bedienbare tonen en volume 32 tonen kunnen worden ingesteld voor specifieke toepassingen, één toon kan op afstand worden bediend. Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering Instelbaar volume tot 108 dB Elektueel met geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475954 |
| Artikelnummer fabrikant | 430.100.70 |
| EAN-code | 4049787025987 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 43010070 |
| Omschrijving | LED sirene BM 32 tonen 10-48VAC/DC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 48 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.89 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 10 - 48 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,605 kg |
| Afmeting verpakking | 0,164 x 0,164 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 499,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st