Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42432067
Brutoprijs
238,12
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42432067
Ons artikelnummer
2475948
Artikelnummer fabrikant
424.320.67
Type nummer
42432067
EAN-code
4049787006702
Nom. spanning
115 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.07 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Geel
Productomschrijving
42432067 LED HOORN WM CONTINU TOON 115VAC GL
Onderhoudsvrije elektronische claxon met een levensduur tot 5.000 uur Licht en geluid afzonderlijk activeerbaar voor een signalisatie in twee trappen Geluidssterkte instelbaar (24 V-versie)
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475948 |
| Artikelnummer fabrikant | 424.320.67 |
| EAN-code | 4049787006702 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42432067 |
| Omschrijving | LED hoorn WM continue 115VAC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 115 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.07 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Geel |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 98 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Frequentie geluidssignaal | 110 - 110 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,224 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,24 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 238,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st