Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42412067
Brutoprijs
238,12
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42412067
Ons artikelnummer
2475947
Artikelnummer fabrikant
424.120.67
Type nummer
42412067
EAN-code
4049787006733
Nom. spanning
115 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.07 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Rood
Productomschrijving
42412067 LED HOORN WM CONTINU TOON 115VAC RD
LED claxoncombi met lange levensduur Onderhoudsvrije elektronische claxon met een levensduur tot 5.000 uur Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering Volume instelbaar (24V-versie)
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475947 |
| Artikelnummer fabrikant | 424.120.67 |
| EAN-code | 4049787006733 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42412067 |
| Omschrijving | LED hoorn WM continue 115VAC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 115 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.07 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 98 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Frequentie geluidssignaal | 110 - 110 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,222 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,24 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 238,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st