Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42211054
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42211054
Ons artikelnummer
2475934
Artikelnummer fabrikant
422.110.54
Type nummer
42211054
EAN-code
4049787007037
Nom. spanning
12 V
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.08 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Rood
Productomschrijving
42211054 LED ZOEMER WM CONTINU TOON 12VDC RD
LED-zoemer met lange levensduur en afstandsbediening Onderhoudsvrije werking met lange levensduur tot 50.000 u Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor signalering op twee niveaus Geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475934 |
| Artikelnummer fabrikant | 422.110.54 |
| EAN-code | 4049787007037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42211054 |
| Omschrijving | LED zoemer WM continue 12VDC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 12 V |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.08 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Frequentie geluidssignaal | 3000 - 3000 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,161 kg |
| Afmeting verpakking | 0,101 x 0,119 x 0,084 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st