Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42111075
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42111075
Ons artikelnummer
2475930
Artikelnummer fabrikant
421.110.75
Type nummer
42111075
EAN-code
4049787007105
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.12 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
1 W
Opvolger
Productomschrijving
42111075 ZOEMER/FLASH BM CONTINU/PULS 24VAC/DC RD
Lightning buzzer combo met hoog aanpassingsvermogen Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor signalering in twee fasen Continu- en pulstoon kunnen worden ingesteld volgens de toepassing
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 2678582
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475930 |
| Artikelnummer fabrikant | 421.110.75 |
| EAN-code | 4049787007105 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42111075 |
| Omschrijving | Flits-zoemer BM continu/pulserend 24VAC/ |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.12 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Xenon |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Type optisch signaal | Flitslicht |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Frequentie geluidssignaal | 2300 - 2300 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,109 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st