Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42031054
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42031054
Ons artikelnummer
2475923
Artikelnummer fabrikant
420.310.54
Type nummer
42031054
EAN-code
4049787007181
Nom. spanning
12 V
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.08 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Geel
Opvolger
Productomschrijving
42031054 LED ZOEMER BM CONTINU TOON 12VDC GL
LED buzzer combi met lange levensduur en hoog aanpassingsvermogen. Onderhoudsvrije werking met een lange levensduur tot 50.000 u Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 1506452
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475923 |
| Artikelnummer fabrikant | 420.310.54 |
| EAN-code | 4049787007181 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42031054 |
| Omschrijving | LED zoemer BM continue 12VDC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 12 V |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.08 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Geel |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Frequentie geluidssignaal | 3300 - 3300 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,109 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st