Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42011068
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 42011068
Ons artikelnummer
2475920
Artikelnummer fabrikant
420.110.68
Type nummer
42011068
EAN-code
4049787007228
Nom. spanning
230 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.04 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Rood
Opvolger
Productomschrijving
42011068 LED ZOEMER BM CONTINU/PULS 230VAC RD
LED buzzer combi met lange levensduur en hoog aanpassingsvermogen. Onderhoudsvrije werking met een lange levensduur tot 50.000 u Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering Continu- en pulstoon kunnen worden ingesteld voor specifieke toepassingen
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 2678606
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475920 |
| Artikelnummer fabrikant | 420.110.68 |
| EAN-code | 4049787007228 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 42011068 |
| Omschrijving | LED zoemer BM continu/pulserend 230VAC R |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 230 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Frequentie geluidssignaal | 2300 - 2300 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,139 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,109 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st