Werma - Optische/akoestische signaalgever - 15030055
Brutoprijs
126,07
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 15030055
Ons artikelnummer
2475544
Artikelnummer fabrikant
150.300.55
Type nummer
15030055
EAN-code
4049787004227
Nom. spanning
24 V
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.05 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Geel
Productomschrijving
15030055 LED ZOEMER EM CONTINU TOON 24VDC GL
LED continuverlichting met schakelbare continue toon voor tweetraps signalering Eenvoudige aansluiting door plug-in aansluiting Onderhoudsvrije werking met lange levensduur tot 50.000 uur Laag stroomverbruik voor PLC-besturing
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475544 |
| Artikelnummer fabrikant | 150.300.55 |
| EAN-code | 4049787004227 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 15030055 |
| Omschrijving | LED zoemer EM continue 24VDC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.05 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Geel |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 80 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Inbouw |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 2800 - 2800 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,048 kg |
| Afmeting verpakking | 0,054 x 0,075 x 0,054 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 126,07 per 1 st |
Artikel bevat 1 st