Werma - Gloeilamp standaard - 95584034
Brutoprijs
16,30
Werma - Gloeilamp standaard - 95584034
Ons artikelnummer
2476955
Artikelnummer fabrikant
955.840.34
Type nummer
95584034
EAN-code
4049787009253
Lampvermogen
5 W
Lampspanning
12 - 12 V
Voet
Overig
Diameter
16 mm
Totale lengte
42 mm
Productomschrijving
95584034 GLOEILAMP 5W BA15D 12V
Dit artikel dient als accessoire voor signaalgevers van WERMA Signaltechnik. Het licht is niet bedoeld voor andere toepassingen dan signalering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476955 |
| Artikelnummer fabrikant | 955.840.34 |
| EAN-code | 4049787009253 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp standaard |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 95584034 |
| Omschrijving | Gloeilamp 5W BA15D 12V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 5 W |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Voet | Overig |
| Diameter | 16 mm |
| Totale lengte | 42 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,008 kg |
| Afmeting verpakking | 0,017 x 0,018 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st