Werma - Gloeilamp standaard - 95584032
Brutoprijs
16,30
Werma - Gloeilamp standaard - 95584032
Ons artikelnummer
2476954
Artikelnummer fabrikant
955.840.32
Type nummer
95584032
EAN-code
4049787009260
Lampvermogen
5 W
Lampspanning
30 - 30 V
Voet
Overig
Diameter
16 mm
Totale lengte
42 mm
Productomschrijving
95584032 GLOEILAMP 5W BA15D 30V
Dit artikel dient als accessoire voor signaalgevers van WERMA Signaltechnik. Het licht is niet bedoeld voor andere toepassingen dan signalering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476954 |
| Artikelnummer fabrikant | 955.840.32 |
| EAN-code | 4049787009260 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp standaard |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 95584032 |
| Omschrijving | Gloeilamp 5W BA15D 30V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 5 W |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Voet | Overig |
| Diameter | 16 mm |
| Totale lengte | 42 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,008 kg |
| Afmeting verpakking | 0,012 x 0,013 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st