Werma - Gloeilamp standaard - 95582638
Brutoprijs
17,56
Werma - Gloeilamp standaard - 95582638
Ons artikelnummer
2476950
Artikelnummer fabrikant
955.826.38
Type nummer
95582638
EAN-code
4049787009307
Lampvermogen
15 W
Lampspanning
230 - 230 V
Voet
Overig
Diameter
22 mm
Totale lengte
48 mm
Productomschrijving
95582638 GLOEILAMP 15W BA15D 230V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476950 |
| Artikelnummer fabrikant | 955.826.38 |
| EAN-code | 4049787009307 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp standaard |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 95582638 |
| Omschrijving | Gloeilamp 15W BA15D 230V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 15 W |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Voet | Overig |
| Diameter | 22 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 0,023 x 0,023 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,56 per 1 st |
Artikel bevat 1 st