Werma - Flitslicht - EvoSIGNAL
Ons artikelnummer
1603288
Artikelnummer fabrikant
260.320.75
Type nummer
EvoSIGNAL
EAN-code
4049787042663
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.07 A
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Materiaal behuizing
Kunststof
Productomschrijving
26032075 24VAC/DC YE Mini TwinFLASH
Kleine LED-armatuur uit de EvoSIGNAL-serie Voor toepassingen waar de ruimte beperkt is TwinFLASH: Twee lichtbeelden in één product (flitser en EVS flitser) Bestel de geschikte montageadapter apart
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1603288 |
| Artikelnummer fabrikant | 260.320.75 |
| EAN-code | 4049787042663 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flitslicht |
| Merk | Werma |
| Serie | Optical |
| Type nummer | EvoSIGNAL |
| Omschrijving | Mini TwinFLASH 24VAC/DC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.07 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vermogen | 1 J |
| Kleur lenskap | Geel |
| Montagewijze | Overig |
| Lamptype | Led |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Stroomverbruik | 0.066 - 0.066 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Conform EN 54-23 | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 14 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,092 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,068 x 0,096 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 122,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st