Werma - Elektronische geluidsgenerator - EvoSIGNAL
Brutoprijs
121,80
Werma - Elektronische geluidsgenerator - EvoSIGNAL
Ons artikelnummer
2678470
Artikelnummer fabrikant
160.700.75
Type nummer
EvoSIGNAL
EAN-code
4049787041932
Aantal tonen
2
Kleur behuizing
Grijs
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
95 dB
Nom. spanning
24 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
16070075 24VAC/DC GY Mini Sounder Dauer/Puls
Kleine meertonige sirene uit de EvoSIGNAL serie. Voor toepassingen met beperkte ruimte. Bestel de bijpassende montageadapter apart.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2678470 |
| Artikelnummer fabrikant | 160.700.75 |
| EAN-code | 4049787041932 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | EvoSIGNAL |
| Omschrijving | Mini Sounder 24VAC/DC GY |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal tonen | 2 |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 95 dB |
| Nom. spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,068 x 0,096 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 121,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st