Werma - Elektronische geluidsgenerator - 14210068
Brutoprijs
1.161,16
Werma - Elektronische geluidsgenerator - 14210068
Ons artikelnummer
1131850
Artikelnummer fabrikant
142.100.68
Type nummer
14210068
EAN-code
4049787004265
Aantal tonen
42
Kleur behuizing
Grijs
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
120 dB
Nom. spanning
230 V
Productomschrijving
14210068 SIRENE 115-230VAC MULTITONE GRIJS
Meertonige sirene met instelbaar volume en tonen Luidheid instelbaar voor specifieke toepassingen tot 120 dB 42 tonen voor verschillende toepassingen 3 tonen extern regelbaar Hoge beschermingsklasse IP 66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131850 |
| Artikelnummer fabrikant | 142.100.68 |
| EAN-code | 4049787004265 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 14210068 |
| Omschrijving | Multi-tone sirene WM 42 tonen 115-230VAC |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Aantal tonen | 42 |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 120 dB |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.065 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,209 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,175 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.161,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st