Werma - Elektronische geluidsgenerator - 12320055
Brutoprijs
47,12
Werma - Elektronische geluidsgenerator - 12320055
Ons artikelnummer
1130960
Artikelnummer fabrikant
123.200.55
Type nummer
12320055
EAN-code
4049787000250
Aantal tonen
1
Kleur behuizing
Zwart
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
105 dB
Nom. spanning
24 V
Productomschrijving
12320055 SIRENE ZWART 24VDC
Kleine, compacte, elektronische sirene voor tal van toepassingen Goed opvallende signalisatie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1130960 |
| Artikelnummer fabrikant | 123.200.55 |
| EAN-code | 4049787000250 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 12320055 |
| Omschrijving | Elektr. sirene WM alternerend 24VDC BK |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal tonen | 1 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Nom. spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.1 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,089 kg |
| Afmeting verpakking | 0,067 x 0,054 x 0,067 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st