Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor UPS - DURA ECO LA-BAT 24V 1.2AH
Brutoprijs
142,88
Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor UPS - DURA ECO LA-BAT 24V 1.2AH
Ons artikelnummer
3370282
Artikelnummer fabrikant
2789890000
Type nummer
DURA ECO LA-BAT 24V 1.2AH
EAN-code
4064675068648
Type toebehoren/onderdelen
Batterij/Accu
Hoogte
149.5 mm
Diepte
124 mm
Toebehoren
Nee
Breedte
52 mm
Productomschrijving
DURA ECO LA-BAT 24V 1.2AH
Battery for uninterruptible power supply.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3370282 |
| Artikelnummer fabrikant | 2789890000 |
| EAN-code | 4064675068648 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor UPS |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | ConnectPower |
| Type nummer | DURA ECO LA-BAT 24V 1.2AH |
| Omschrijving | Battery (UPS), 24 V DC, 1.3 Ah |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Batterij/Accu |
| Hoogte | 149.5 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | 52 mm |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,026 kg |
| Afmeting verpakking | 0,206 x 0,185 x 0,127 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 142,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st