Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren - HDC FLDG 16A
Brutoprijs
6,21
Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren - HDC FLDG 16A
Ons artikelnummer
2205068
Artikelnummer fabrikant
1044520000
Type nummer
HDC FLDG 16A
EAN-code
4032248776962
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Productomschrijving
1044520000 HDC FLDG 16A PAKKINGRING
Seal for flange connection of the plug-in connector to protect against moisture and dust.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2205068 |
| Artikelnummer fabrikant | 1044520000 |
| EAN-code | 4032248776962 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | HDC FLDG 16A |
| Omschrijving | Flange seal for industrial connectors, Size: 5, Sealing: NBR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,05 x 0,014 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,21 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1044520000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1044520000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1044520000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1044520000
Artikel bevat 1 st