Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren - HDC FLDG 04A
Brutoprijs
3,54
Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren - HDC FLDG 04A
Ons artikelnummer
2205064
Artikelnummer fabrikant
1044480000
Type nummer
HDC FLDG 04A
EAN-code
4032248776917
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Productomschrijving
1044480000 HDC FLDG 04A PAKKINGRING
Seal for flange connection of the plug-in connector to protect against moisture and dust.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2205064 |
| Artikelnummer fabrikant | 1044480000 |
| EAN-code | 4032248776917 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor industriële connectoren |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | HDC FLDG 04A |
| Omschrijving | Flange seal for industrial connectors, Size: 1, Sealing: NBR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,045 x 0,009 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,54 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1044480000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1044480000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1044480000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1044480000
Artikel bevat 1 st