Weidmüller - Telefoontang - SZE ESD 130
Brutoprijs
57,67
Weidmüller - Telefoontang - SZE ESD 130
Ons artikelnummer
2240555
Artikelnummer fabrikant
9204770000
Type nummer
SZE ESD 130
EAN-code
4032248693122
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Gewicht
69.4 g
Productomschrijving
9204770000 SZE ESD 130 KOMBINATIETANG
Snipe-nosed pliers
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240555 |
| Artikelnummer fabrikant | 9204770000 |
| EAN-code | 4032248693122 |
| Artikelklasse (ETIM) | Telefoontang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SZE ESD 130 |
| Omschrijving | Snipe-nose pliers, 130 mm, Protective insulation, 1000 V: No |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Gewicht | 69.4 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 kg |
| Afmeting verpakking | 0,179 x 0,078 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st