Weidmüller - Tekststrookblad - SRC MARK
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Weidmüller - Tekststrookblad - SRC MARK
Ons artikelnummer
2239209
Artikelnummer fabrikant
8693270000
Type nummer
SRC MARK
EAN-code
4032248364725
Tekst/Belettering
Zonder opschrift
Kleur
Wit
Transparant
Nee
Breedte
15.5 mm
Hoogte
6 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8693270000 SRC MARK TOEBEHOREN VOOR SCHAKELRELAIS
Markers for identifying equipment. The markers can be labelled with a printer or plotter and the appropriate software.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2239209 |
| Artikelnummer fabrikant | 8693270000 |
| EAN-code | 4032248364725 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tekststrookblad |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | RIDERSERIES FG |
| Type nummer | SRC MARK |
| Omschrijving | Device marking, Width: 15.5 mm, Printed characters: without, white |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 15.5 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Lengte | 9 mm |
| Magnetisch | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,004 kg |
| Afmeting verpakking | 0,082 x 0,027 x 0,013 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8693270000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8693270000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8693270000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8693270000
Artikel bevat 1 st