Weidmüller - Tekststrookblad - ESG 9/17 K MC NE WS
Ons artikelnummer
1009689
Artikelnummer fabrikant
1674760000
Type nummer
ESG 9/17 K MC NE WS
EAN-code
4008190447649
Zelfklevend
Ja
Kleur
Wit
Transparant
Nee
Breedte
17 mm
Hoogte
9 mm
Productomschrijving
1674760000 ESG 9/17K NEUTRL/WT
Markers for identifying equipment. The markers can be labelled with a printer or plotter and the appropriate software.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009689 |
| Artikelnummer fabrikant | 1674760000 |
| EAN-code | 4008190447649 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tekststrookblad |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | ESG |
| Type nummer | ESG 9/17 K MC NE WS |
| Omschrijving | Device marking, Width: 17 mm, PA 66, white, Operating temperature rang |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Zelfklevend | Ja |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Lengte | 0.8 mm |
| Magnetisch | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 200 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 0,266 x 0,087 x 0,034 m |
| Volle verpakking bevat | 200 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,38 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1674760000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1674760000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1674760000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1674760000
Artikel bevat 1 st