Weidmüller - Scheidingsversterker - ACT20P-UI-AO-DO-LP-S 1453210000 81900
Weidmüller - Scheidingsversterker - ACT20P-UI-AO-DO-LP-S
Brutoprijs 349,80
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
ACT20P-UI-AO-DO-LP-S
EAN-code
Type voeding
Passief
Nom. voedingsspanning bij AC
0 - 0 V
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie
0 - 0 Hz
Nom. voedingsspanning bij DC
24 - 24 V
Aantal ingangsbereiken -60 mV ... +60 mV
0
Brutoprijs 349,80
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Productomschrijving
1453210000 ACT20P-UI-AO-DO-LP- SCHEIDINGSVERSTERKER
EAN-code 4050118259605
Artikelklasse (ETIM) Scheidingsversterker
Merk Weidmüller
Serie ACT20P
Type nummer ACT20P-UI-AO-DO-LP-S
Omschrijving Signal converter/insulator, Input : universal U, I, R,?, Output : 4-20
Land van Oorsprong AU
Technisch
Type voeding Passief
Nom. voedingsspanning bij AC 0 - 0 V
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie 0 - 0 Hz
Nom. voedingsspanning bij DC 24 - 24 V
Aantal ingangsbereiken -60 mV ... +60 mV 0
Breedte 12.5 mm
Aantal ingangsbereiken -100 mV ... +100 mV 0
Aantal ingangsbereiken -300 mV ... +300 mV 0
Aantal ingangsbereiken -500 mV ... +500 mV 0
Aantal ingangsbereiken -1 V ... +1 V 0
Aantal ingangsbereiken -2 V ... +2 V 0
Aantal ingangsbereiken -2,5 V ... +2,5 V 0
Aantal ingangsbereiken -5 V ... +5 V 0
Aantal ingangsbereiken -10 V ... +10 V 0
Aantal ingangsbereiken -20 V ... +20 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 60 mV 0
Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 100 mV 0
Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 200 mV 0
Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 300 mV 0
Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 500 mV 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 1 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 2 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 2,5 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 5 V 1
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 10 V 1
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 20 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 24 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 V ... 30 V 0
Aantal ingangsbereiken 1 V ... 5 V 0
Aantal ingangsbereiken 2 V ... 10 V 0
Aantal ingangsbereiken 5 V ... 0 V 0
Aantal ingangsbereiken 5 V ... 1 V 0
Aantal ingangsbereiken 10 V ... 0 V 0
Aantal ingangsbereiken 10 V ... 2 V 0
Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 5 mA 0
Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 10 mA 0
Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 20 mA 1
Aantal ingangsbereiken 4 mA ... 20 mA 1
Aantal ingangsbereiken -5 mA ... +5 mA 0
Aantal ingangsbereiken -10 mA ... +10 mA 0
Aantal ingangsbereiken -20 mA ... +20 mA 0
Aantal ingangsbereiken 20 mA ... 0 mA 0
Aantal ingangsbereiken 20 mA ... 4 mA 0
Aantal uitgangsbereiken -60 mV ... +60 mV 0
Aantal uitgangsbereiken -100 mV ... +100 mV 0
Aantal uitgangsbereiken -300 mV ... +300 mV 0
Aantal uitgangsbereiken -500 mV ... +500 mV 0
Aantal uitgangsbereiken -1 V ... +1 V 0
Aantal uitgangsbereiken -2 V ... +2 V 0
Aantal uitgangsbereiken -2,5 V ... +2,5 V 0
Aantal uitgangsbereiken -5 V ... +5 V 0
Aantal uitgangsbereiken -10 V ... +10 V 0
Aantal uitgangsbereiken -20 V ... +20 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 60 mV 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 100 mV 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 200 mV 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 300 mV 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 500 mV 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 1 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 2 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 2,5 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V 1
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V 1
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 20 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 24 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 V... 30 V 0
Aantal uitgangsbereiken 1 V ... 5 V 0
Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V 0
Aantal uitgangsbereiken 5 V ... 0 V 0
Aantal uitgangsbereiken 5 V ... 1 V 0
Aantal uitgangsbereiken 10 V ... 0 V 0
Aantal uitgangsbereiken 10 V ... 2 V 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 5 mA 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 10 mA 0
Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA 1
Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA 1
Aantal uitgangsbereiken -5 mA ... +5 mA 0
Aantal uitgangsbereiken -10 mA ... +10 mA 0
Aantal uitgangsbereiken -20 mA ... +20 mA 0
Aantal uitgangsbereiken 20 mA ... 0 mA 0
Aantal uitgangsbereiken 20 mA ... 4 mA 0
Schakelspanning 30 V
Schakelvermogen 0 VA
Storingsmelduitgang Nee
Intrinsieke veiligheid conform EN 60947-5-6 NAMUR Nee
Galvanische scheiding tussen ingangen Ja
Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang Ja
Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits Ja
Hoogte 119.2 mm
Diepte 113.6 mm
Opgenomen vermogen 2 W
Bedrijfstemperatuur -20 - 60 °C
Temperatuurdrift 0.02 %/K