Weidmüller - Schakelrelais - RCL314024
Brutoprijs
5,36
Weidmüller - Schakelrelais - RCL314024
Ons artikelnummer
1148716
Artikelnummer fabrikant
8693260000
Type nummer
RCL314024
EAN-code
4032248364718
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij DC
22.8 - 31.2 V
Productomschrijving
8693260000 RCL314024
Relay for switching, amplifying and multiplying digital signals with low electrical load. Small design
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148716 |
| Artikelnummer fabrikant | 8693260000 |
| EAN-code | 4032248364718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | RCL314024 |
| Omschrijving | Miniature industrial relay, 24 V DC, No, 1 CO contact (AgNi) , 250 V A |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 22.8 - 31.2 V |
| Breedte | 12.7 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 29 mm |
| Diepte | 15.7 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,285 kg |
| Afmeting verpakking | 0,618 x 0,029 x 0,019 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,36 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8693260000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8693260000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8693260000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8693260000
Artikel bevat 1 st