Weidmüller - Schakelrelais - DRM570730LT
Brutoprijs
10,74
Weidmüller - Schakelrelais - DRM570730LT
Ons artikelnummer
2237496
Artikelnummer fabrikant
7760056104
Type nummer
DRM570730LT
EAN-code
4032248855605
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
4
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
184 - 253 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7760056104 DRM570730LT SCHAKELRELAIS
Relay for switching, amplifying and multiplying digital signals with low electrical load. Small design
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2237496 |
| Artikelnummer fabrikant | 7760056104 |
| EAN-code | 4032248855605 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | D-SERIES DRM |
| Type nummer | DRM570730LT |
| Omschrijving | Miniature industrial relay, 230 V AC, red LED, 4 CO contact (AgNi flas |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 184 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 184 - 253 V |
| Breedte | 21 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 27.4 mm |
| Diepte | 35.7 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 300 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,69 kg |
| Afmeting verpakking | 0,245 x 0,108 x 0,033 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,74 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056104
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056104
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056104
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056104
Artikel bevat 1 st