Weidmüller - Schakelrelais - DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB
Brutoprijs
11,69
Weidmüller - Schakelrelais - DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB
Ons artikelnummer
3080354
Artikelnummer fabrikant
2576190000
Type nummer
DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB
EAN-code
4050118585957
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
2
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2576190000 Relay module, 24 V DC, Green LED, Free-wheeling diode, 2 CO contact wi
Assembly of plug-in relay and plug-in socket. Control circuit and load circuit are electrically isolated.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3080354 |
| Artikelnummer fabrikant | 2576190000 |
| EAN-code | 4050118585957 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | D-SERIES DRI |
| Type nummer | DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB |
| Omschrijving | Relay module, 24 V DC, Green LED, 2 CO contact (AgSnO) , 250 V AC, 5 A |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Breedte | 15.9 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 102.1 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Nom. stroom | 5 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 90 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,66 kg |
| Afmeting verpakking | 0,249 x 0,086 x 0,071 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st