Weidmüller - Schakelrelais - DRIKIT 24VDC 2CO LD
Brutoprijs
10,26
Weidmüller - Schakelrelais - DRIKIT 24VDC 2CO LD
Ons artikelnummer
2480338
Artikelnummer fabrikant
2476820000
Type nummer
DRIKIT 24VDC 2CO LD
EAN-code
4050118497045
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
2
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
DRIKIT 24VDC 2CO LD SCHAKELRELAIS
Assembly of plug-in relay and plug-in socket. Control circuit and load circuit are electrically isolated.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2480338 |
| Artikelnummer fabrikant | 2476820000 |
| EAN-code | 4050118497045 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | D-SERIES DRI |
| Type nummer | DRIKIT 24VDC 2CO LD |
| Omschrijving | Relay module, 24 V DC, Green LED, 2 CO contact (AgSnO) , 250 V AC, 5 A |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Breedte | 15.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 80.2 mm |
| Diepte | 67.7 mm |
| Nom. stroom | 5 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,662 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,095 x 0,085 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st