Weidmüller - Ronde connector, inbouw (PCB) - SAIE-M12SB-4-H12TL-PG9
Brutoprijs
12,51
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (PCB) - SAIE-M12SB-4-H12TL-PG9
Ons artikelnummer
2236900
Artikelnummer fabrikant
2421730000
Type nummer
SAIE-M12SB-4-H12TL-PG9
EAN-code
4050118430264
Montagewijze
Achterwandmontage
Inschroefdraad
M12
Materiaal behuizing
Messing
Coating behuizing
Vernikkeld
Materiaal contactcoating
Goud
Productomschrijving
2421730000 SAIE-M12SB-4-H12TL-
Circular connector for current transmission. The plug-in connector is soldered directly onto the PCB. Space-saving design with high current density.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2236900 |
| Artikelnummer fabrikant | 2421730000 |
| EAN-code | 4050118430264 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (PCB) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M12SB-4-H12TL-PG9 |
| Omschrijving | Circular plug connector, installation (PCB connection system), M12, Nu |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Achterwandmontage |
| Inschroefdraad | M12 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,241 kg |
| Afmeting verpakking | 0,238 x 0,093 x 0,041 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,51 per 1 st |
Artikel bevat 1 st