Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12S-4-T-0.5U-M16
Brutoprijs
26,01
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12S-4-T-0.5U-M16
Ons artikelnummer
2216794
Artikelnummer fabrikant
1460340000
Type nummer
SAIE-M12S-4-T-0.5U-M16
EAN-code
4050118266511
Aantal polen
4
Kabellengte
0.5 mm
Soort insteekcontact, buitenzijdig
Male/stift
Soort insteekcontact, binnenzijdig
Male/stift
Montagewijze
Frontmontage
Productomschrijving
1460340000 SAIE-M12S-4-T-0.5U- RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Round plug for installation. With cable connected.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2216794 |
| Artikelnummer fabrikant | 1460340000 |
| EAN-code | 4050118266511 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M12S-4-T-0.5U-M16 |
| Omschrijving | Round plug ,Built-in (with cable), M12, Number of poles: 4, 0.5 m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Kabellengte | 0.5 mm |
| Soort insteekcontact, buitenzijdig | Male/stift |
| Soort insteekcontact, binnenzijdig | Male/stift |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal vermogenscontacten | 4 |
| Aantal stuurcontacten | 4 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Nom. (meet)spanning | 63 V |
| Nom. (meet)stroom In | 12 A |
| Inschroefdraad | M12 |
| Met PE-aansluiting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 52 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,045 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,108 x 0,018 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st