Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12S-4-0.2U P9 .75
Brutoprijs
13,86
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12S-4-0.2U P9 .75
Ons artikelnummer
2214457
Artikelnummer fabrikant
1353770000
Type nummer
SAIE-M12S-4-0.2U P9 .75
EAN-code
4050118156195
Aantal polen
4
Kabellengte
0.2 mm
Soort insteekcontact, buitenzijdig
Male/stift
Soort insteekcontact, binnenzijdig
Male/stift
Montagewijze
Frontmontage
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1353770000 SAIE-M12S-4-0.2U P9 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Round plug for installation. With cable connected.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2214457 |
| Artikelnummer fabrikant | 1353770000 |
| EAN-code | 4050118156195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M12S-4-0.2U P9 .75 |
| Omschrijving | Round plug ,Built-in (with cable), M12, Number of poles: 4, 0.2 m, Cab |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Kabellengte | 0.2 mm |
| Soort insteekcontact, buitenzijdig | Male/stift |
| Soort insteekcontact, binnenzijdig | Male/stift |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal vermogenscontacten | 4 |
| Aantal stuurcontacten | 4 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Inschroefdraad | M12 |
| Met PE-aansluiting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 52 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,024 x 0,017 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,86 per 1 st |
Artikel bevat 1 st