Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12B-CD-1.0U
Brutoprijs
46,17
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12B-CD-1.0U
Ons artikelnummer
2216257
Artikelnummer fabrikant
1436710100
Type nummer
SAIE-M12B-CD-1.0U
EAN-code
4050118244458
Aantal polen
5
Kabellengte
1 mm
Aantal vermogenscontacten
5
Aantal stuurcontacten
5
Materiaal behuizing
Overig
Productomschrijving
1436710100 SAIE-M12B-CD-1.0U COMPUTERDATAKABEL
Round plug for installation. With cable connected.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2216257 |
| Artikelnummer fabrikant | 1436710100 |
| EAN-code | 4050118244458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M12B-CD-1.0U |
| Omschrijving | Round plug ,Built-in (with cable), M12, Number of poles: 5, 1 m, Cable |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Kabellengte | 1 mm |
| Aantal vermogenscontacten | 5 |
| Aantal stuurcontacten | 5 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Met schermaansluiting | Ja |
| Inschroefdraad | M12 |
| Met PE-aansluiting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP68 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 kg |
| Afmeting verpakking | 0,206 x 0,2 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st