Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12B-5-0.5U-FP-M16
Brutoprijs
20,43
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-M12B-5-0.5U-FP-M16
Ons artikelnummer
1172892
Artikelnummer fabrikant
1856110000
Type nummer
SAIE-M12B-5-0.5U-FP-M16
EAN-code
4032248398973
Aantal polen
5
Kabellengte
0.5 mm
Soort insteekcontact, buitenzijdig
Female/bus
Soort insteekcontact, binnenzijdig
Female/bus
Montagewijze
Frontmontage
Productomschrijving
SAIE-M12B-5-0.5U-FP-M16 1856110000
Round plug for installation. With cable connected.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1172892 |
| Artikelnummer fabrikant | 1856110000 |
| EAN-code | 4032248398973 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-M12B-5-0.5U-FP-M16 |
| Omschrijving | Round plug ,Built-in (with cable), M12, Number of poles: 5, 0.5 m, 0.3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Kabellengte | 0.5 mm |
| Soort insteekcontact, buitenzijdig | Female/bus |
| Soort insteekcontact, binnenzijdig | Female/bus |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal vermogenscontacten | 5 |
| Aantal stuurcontacten | 5 |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Coating behuizing | Overig |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Inschroefdraad | M12 |
| Aderdoorsnede | 0.34 mm² |
| Met PE-aansluiting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,035 kg |
| Afmeting verpakking | 0,124 x 0,118 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st