Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-7/8S-4-0.2U-M20
Brutoprijs
19,80
Weidmüller - Ronde connector, inbouw (met kabel) - SAIE-7/8S-4-0.2U-M20
Ons artikelnummer
2215670
Artikelnummer fabrikant
1418050000
Type nummer
SAIE-7/8S-4-0.2U-M20
EAN-code
4050118221534
Aantal polen
4
Kabellengte
0.2 mm
Aantal vermogenscontacten
4
Aantal stuurcontacten
4
Materiaal behuizing
Zink
Productomschrijving
1418050000 SAIE-7/8S-4-0.2U-M2 RONDE CONNECTOR (INDUSTRIECONN
Round plug for installation. With cable connected.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2215670 |
| Artikelnummer fabrikant | 1418050000 |
| EAN-code | 4050118221534 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIE-7/8S-4-0.2U-M20 |
| Omschrijving | Round plug ,Built-in (with cable), Pin, 7/8", Number of poles: 4, 0.2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Kabellengte | 0.2 mm |
| Aantal vermogenscontacten | 4 |
| Aantal stuurcontacten | 4 |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Coating behuizing | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Nom. (meet)spanning | 300 V |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Inschroefdraad | 7/8" |
| Aderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,044 kg |
| Afmeting verpakking | 0,112 x 0,112 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st