Weidmüller - Profiel voor opbouw elektronica behuizing - AP 111 D BK
Brutoprijs
2,39
Weidmüller - Profiel voor opbouw elektronica behuizing - AP 111 D BK
Ons artikelnummer
2209504
Artikelnummer fabrikant
1189880000
Type nummer
AP 111 D BK
EAN-code
4050118159929
Type behuizing
Gesloten
Side-by-side-behuizing
Nee
Geschikt voor railmontage
Nee
Wandmontage mogelijk
Ja
Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek
Nee
Productomschrijving
1189880000 AP 111 D BK EINDPLAAT RIJGKLEM
End plate for electronics housing can be installed on both sides.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209504 |
| Artikelnummer fabrikant | 1189880000 |
| EAN-code | 4050118159929 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor opbouw elektronica behuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | RS 100 |
| Type nummer | AP 111 D BK |
| Omschrijving | End plate (Profile housing), Width: 22 , IP20 in installed state, PA 6 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wandmontage mogelijk | Ja |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Breedte | 22 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 108.6 mm |
| Diepte | 101.7 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,274 kg |
| Afmeting verpakking | 0,133 x 0,118 x 0,099 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,39 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189880000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189880000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189880000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189880000
Artikel bevat 1 st