Weidmüller - Profiel voor opbouw elektronica behuizing - AP 111 BK
Brutoprijs
2,08
Weidmüller - Profiel voor opbouw elektronica behuizing - AP 111 BK
Ons artikelnummer
2209506
Artikelnummer fabrikant
1189900000
Type nummer
AP 111 BK
EAN-code
4050118159943
Type behuizing
Gesloten
Side-by-side-behuizing
Nee
Geschikt voor railmontage
Ja
Wandmontage mogelijk
Nee
Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek
Nee
Productomschrijving
1189900000 AP 111 BK EINDPLAAT RIJGKLEM
End plate for electronics housing can be installed on both sides.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209506 |
| Artikelnummer fabrikant | 1189900000 |
| EAN-code | 4050118159943 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor opbouw elektronica behuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | RS 100 |
| Type nummer | AP 111 BK |
| Omschrijving | End plate (Profile housing), Width: 27.2 , IP20 in installed state, PA |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Breedte | 27.2 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 108.6 mm |
| Diepte | 103.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,239 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,116 x 0,097 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,08 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189900000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189900000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189900000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189900000
Artikel bevat 1 st