Weidmüller - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - IE-CT-SC-GOF
Brutoprijs
665,86
Weidmüller - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - IE-CT-SC-GOF
Ons artikelnummer
2240593
Artikelnummer fabrikant
9205320000
Type nummer
IE-CT-SC-GOF
EAN-code
4032248725458
Persvorm
Overig
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Uitvoering/bediening
Mechanisch
Met automatische terugloop
Ja
Lengte
250 mm
Productomschrijving
9205320000 IE-CT-SC-GOF PERSTANG KABELSCHOENEN/-VERBIN
Tool for crimping wire-end ferrules, contacts or cable lugs on stripped conductors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240593 |
| Artikelnummer fabrikant | 9205320000 |
| EAN-code | 4032248725458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | IE-CT-SC-GOF |
| Omschrijving | Crimping tool |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Persvorm | Overig |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Ja |
| Lengte | 250 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,733 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,112 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 665,86 per 1 st |
Artikel bevat 1 st