Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) - SAI-8-F 4P M8 PUR 10M
Ons artikelnummer
2226438
Artikelnummer fabrikant
1784570000
Type nummer
SAI-8-F 4P M8 PUR 10M
EAN-code
4032248191284
Uitvoering aftakking voor stamkabel
Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel
Uitvoering connector voor stamkabel
Overig
Aansluitwijze kappenversie
Overig
Breedte
48 mm
Lengte voorgeconfectioneerde kabel
10 m
Opvolger
Ons artikelnummer
2228272
Artikelnummer fabrikant
1828610000
Type nummer
SAI-8-F 4P M8 L 10M
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1784570000 SAI-8-F 4P M8 PUR 1 PASSIEVE SENSOR-/AKTOR VERDELE
Distributor for bundling several input signals on one central outgoing cable.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 2228272
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2226438 |
| Artikelnummer fabrikant | 1784570000 |
| EAN-code | 4032248191284 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAI Passive |
| Type nummer | SAI-8-F 4P M8 PUR 10M |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (with cable), complete module, Fix |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering aftakking voor stamkabel | Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel |
| Uitvoering connector voor stamkabel | Overig |
| Aansluitwijze kappenversie | Overig |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte voorgeconfectioneerde kabel | 10 m |
| Kabellengte configureerbaar | Nee |
| Aantal sensor-/actor-slots | 8 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 4 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | Overig |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 2 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 2 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M8 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Ja |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 27 mm |
| Diepte | 100 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,237 kg |
| Afmeting verpakking | 0,308 x 0,29 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st