Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) - SAI-4-F 4P PUR 10M
Brutoprijs
92,70
Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) - SAI-4-F 4P PUR 10M
Ons artikelnummer
1183257
Artikelnummer fabrikant
9456200000
Type nummer
SAI-4-F 4P PUR 10M
EAN-code
4008190304195
Uitvoering aftakking voor stamkabel
Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel
Uitvoering connector voor stamkabel
M12
Aansluitwijze kappenversie
Overig
Breedte
60 mm
Lengte voorgeconfectioneerde kabel
10 m
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
SAI-4-F 4P PUR 10M VERDELER 9456200000
Distributor for bundling several input signals on one central outgoing cable.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1183257 |
| Artikelnummer fabrikant | 9456200000 |
| EAN-code | 4008190304195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-4-F 4P PUR 10M |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (with cable), Fixed cable version, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering aftakking voor stamkabel | Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel |
| Uitvoering connector voor stamkabel | M12 |
| Aansluitwijze kappenversie | Overig |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte voorgeconfectioneerde kabel | 10 m |
| Kabellengte configureerbaar | Nee |
| Aantal sensor-/actor-slots | 4 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 4 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | Overig |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 4 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 4 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M12 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 102 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,914 kg |
| Afmeting verpakking | 0,301 x 0,296 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st