Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG36-NP
Brutoprijs
11,53
Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG36-NP
Ons artikelnummer
2224313
Artikelnummer fabrikant
1719610000
Type nummer
GWDR PG36-NP
EAN-code
4008190352875
Model
Overig
Buitendiameter
60 mm
Binnendiameter
47 mm
Dikte
1.5 mm
Materiaal
Rubber
Productomschrijving
1719610000 GWDR PG36-NP WARTEL KABEL-/BUISINVOER
Flat gasket for increasing the degree of protection in the case of cable glands and sealing plugs. Recommended for use in Ex applications. Also suitable as a replacement for O-rings.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2224313 |
| Artikelnummer fabrikant | 1719610000 |
| EAN-code | 4008190352875 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pakkingring |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | GWDR NP (flat gasket - neoprene) |
| Type nummer | GWDR PG36-NP |
| Omschrijving | Sealing ring (Cable gland), PG 36, Neoprene |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Overig |
| Buitendiameter | 60 mm |
| Binnendiameter | 47 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | CR (neopreen) |
| Geschikt voor schroefdraadmaat NPT | Overig |
| Aantal doorvoeren | 1 |
| Uitvoering ring | Massief |
| Met sluitring | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,062 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,06 x 0,033 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,53 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719610000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719610000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719610000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719610000
Artikel bevat 1 st