Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG13,5-PO
Brutoprijs
0,20
Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG13,5-PO
Ons artikelnummer
2224300
Artikelnummer fabrikant
1719470000
Type nummer
GWDR PG13,5-PO
EAN-code
4008190352721
Model
Overig
Buitendiameter
25 mm
Binnendiameter
20.4 mm
Dikte
2 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
1719470000 GWDR PG13,5-PO WARTEL KABEL-/BUISINVOER
Flat gasket for increasing the degree of protection in the case of cable glands and sealing plugs. Recommended for use in Ex applications. Also suitable as a replacement for O-rings.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2224300 |
| Artikelnummer fabrikant | 1719470000 |
| EAN-code | 4008190352721 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pakkingring |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | GWDR PO (flat gasket - polyethylene |
| Type nummer | GWDR PG13,5-PO |
| Omschrijving | Sealing ring (Cable gland), PG 13.5, Polyethylene |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Buitendiameter | 25 mm |
| Binnendiameter | 20.4 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor schroefdraadmaat NPT | Overig |
| Aantal doorvoeren | 1 |
| Uitvoering ring | Massief |
| Met sluitring | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,032 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,055 x 0,02 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,20 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719470000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719470000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719470000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719470000
Artikel bevat 1 st