Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG13,5-NP
Brutoprijs
1,49
Weidmüller - Pakkingring - GWDR PG13,5-NP
Ons artikelnummer
2224309
Artikelnummer fabrikant
1719570000
Type nummer
GWDR PG13,5-NP
EAN-code
4008190352837
Model
Overig
Buitendiameter
27 mm
Binnendiameter
19.5 mm
Dikte
1.2 mm
Materiaal
Rubber
Productomschrijving
1719570000 GWDR PG13,5-NP WARTEL KABEL-/BUISINVOER
Flat gasket for increasing the degree of protection in the case of cable glands and sealing plugs. Recommended for use in Ex applications. Also suitable as a replacement for O-rings.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2224309 |
| Artikelnummer fabrikant | 1719570000 |
| EAN-code | 4008190352837 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pakkingring |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | GWDR NP (flat gasket - neoprene) |
| Type nummer | GWDR PG13,5-NP |
| Omschrijving | Sealing ring (Cable gland), PG 13.5, Neoprene |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Overig |
| Buitendiameter | 27 mm |
| Binnendiameter | 19.5 mm |
| Dikte | 1.2 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | CR (neopreen) |
| Geschikt voor schroefdraadmaat NPT | Overig |
| Aantal doorvoeren | 1 |
| Uitvoering ring | Massief |
| Met sluitring | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,056 kg |
| Afmeting verpakking | 0,119 x 0,087 x 0,028 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,49 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719570000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719570000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1719570000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1719570000
Artikel bevat 1 st