Weidmüller - Optorelais - TOP 24VDC/48VDC 0,1A
Ons artikelnummer
2239760
Artikelnummer fabrikant
8950780000
Type nummer
TOP 24VDC/48VDC 0,1A
EAN-code
4032248742158
Ingangsspanning
19.2 - 28.8 V
Uitgangsspanning
5 - 48 V
Nom. bedrijfsstroom Ie
0.1 A
Type digitale uitgang
Transistor
Met LED indicatie
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8950780000 TOP 24VDC/48VDC 0,1 OPTORELAIS
Solid-state relay for switching and amplifying digital signals. The relay operates wear-free and noiselessly. Control circuit and load circuit are electrically isolated.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2239760 |
| Artikelnummer fabrikant | 8950780000 |
| EAN-code | 4032248742158 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optorelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMOPTO |
| Type nummer | TOP 24VDC/48VDC 0,1A |
| Omschrijving | Solid-state relay, 24 V DC ±20 %, Varistor, Reverse polarity protectio |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 19.2 - 28.8 V |
| Uitgangsspanning | 5 - 48 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 0.1 A |
| Type digitale uitgang | Transistor |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type uitgangsspanning | DC |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,093 x 0,068 x 0,061 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,14 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8950780000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8950780000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8950780000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8950780000
Artikel bevat 1 st