Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSB-3P/250/9-OB
Brutoprijs
3,15
Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSB-3P/250/9-OB
Ons artikelnummer
2230132
Artikelnummer fabrikant
1873170000
Type nummer
SAIB-VSB-3P/250/9-OB
EAN-code
4032248495405
Aantal polen
3
Voor buitendiameter kabel
4.5 - 7 mm
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.34 - 1.5 mm²
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
10 A
Productomschrijving
1873170000 SAIB-VSB-3P/250/9-O RECHTHOEKIGE CONNECTOR (INDUST
Valve plug-in connector to connect solenoid valves.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2230132 |
| Artikelnummer fabrikant | 1873170000 |
| EAN-code | 4032248495405 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIB-VSB-3P/250/9-OB |
| Omschrijving | Valve plug-in connector (field assembled), Number of poles: 3, Industr |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Voor buitendiameter kabel | 4.5 - 7 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.34 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,027 kg |
| Afmeting verpakking | 0,049 x 0,041 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st