Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSA-4P/250/9-OB
Brutoprijs
2,97
Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSA-4P/250/9-OB
Ons artikelnummer
2230123
Artikelnummer fabrikant
1873080000
Type nummer
SAIB-VSA-4P/250/9-OB
EAN-code
4032248495351
Aantal polen
4
Voor buitendiameter kabel
6 - 8 mm
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.34 - 1.5 mm²
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
10 A
Productomschrijving
1873080000 SAIB-VSA-4P/250/9-O RECHTHOEKIGE CONNECTOR (INDUST
Valve plug-in connector to connect solenoid valves.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2230123 |
| Artikelnummer fabrikant | 1873080000 |
| EAN-code | 4032248495351 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIB-VSA-4P/250/9-OB |
| Omschrijving | Valve plug-in connector (field assembled), Number of poles: 4, Design |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Voor buitendiameter kabel | 6 - 8 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.34 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal contactcoating | Nikkel |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 100 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,06 x 0,026 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st