Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSA-3P/230/9-H/LD
Brutoprijs
13,32
Weidmüller - Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) - SAIB-VSA-3P/230/9-H/LD
Ons artikelnummer
2232893
Artikelnummer fabrikant
1934880000
Type nummer
SAIB-VSA-3P/230/9-H/LD
EAN-code
4032248592616
Aantal polen
3
Voor buitendiameter kabel
6 - 8 mm
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.34 - 1.5 mm²
Nom. (meet)spanning
230 V
Nom. (meet)stroom
10 A
Productomschrijving
1934880000 SAIB-VSA-3P/230/9-H
Valve plug-in connector to connect solenoid valves.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2232893 |
| Artikelnummer fabrikant | 1934880000 |
| EAN-code | 4032248592616 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klepconnector (veldzijdig confectioneerbaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAIB-VSA-3P/230/9-H/LD |
| Omschrijving | Valve plug-in connector (field assembled), Number of poles: 3, Design |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Voor buitendiameter kabel | 6 - 8 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.34 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal contactcoating | Nikkel |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,029 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,037 x 0,033 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st