Weidmüller - Kabelconnector voor printplaatconnector - BLF 7.62HP/04/180F SN BK BX
Ons artikelnummer
2205025
Artikelnummer fabrikant
1043930000
Type nummer
BLF 7.62HP/04/180F SN BK BX
EAN-code
4032248775477
Contactuitvoering
Contrastekker (female)
Aantal insteekcontacten
4
Aantal insteekcontactrijen
1
Rastermaat contact
7.62 mm
Rastermaat aansluitingen
7.62 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1043930000 BLF 7.62HP/04/180F PRINTPLAATCONNECTOR
Pluggable PCB connection with innovative connection technology for safe and intuitive handling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2205025 |
| Artikelnummer fabrikant | 1043930000 |
| EAN-code | 4032248775477 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelconnector voor printplaatconnector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Power - series BL/SL 7.62H |
| Type nummer | BLF 7.62HP/04/180F SN BK BX |
| Omschrijving | PCB connector (wire connection), 1000 V, 29 A, Pitch in mm: 7.62, 2.5 |
| Land van Oorsprong | SK |
Technisch
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aantal insteekcontacten | 4 |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Rastermaat contact | 7.62 mm |
| Rastermaat aansluitingen | 7.62 mm |
| Hoek contact/geleideraansluiting | 90° (verticaal naar boven) |
| Nom. (meet)stroom In | 23.8 A |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Overspanningscategorie | III |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekklemaansluiting |
| Aansluitbaar kabeltype | Ronde kabel |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Materiaal contact | Koper |
| Materiaal isolatielichaam | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 100 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP20 |
| Verbindingswijze | Flexibele printplaatverbinder |
| Aantal polen | 4 |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 51 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 42 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,51 kg |
| Afmeting verpakking | 0,35 x 0,135 x 0,038 m |
| Volle verpakking bevat | 42 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,15 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1043930000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1043930000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1043930000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1043930000
Artikel bevat 1 st